Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
8:00 - 16:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Suché vlasy, bez lesku s tendenciou vypadávať

Príliš časté umývanie, žehlenie, kulmovanie, nešetrné farbenie a fénovanie horúcim vzduchom sú najčastejšími dôvodmi, ktoré spôsobujú, že vaše vlasy sú suché, bez lesku a objemu. Niekedy môže byť príčinou stres, hormonálne zmeny, nedostatočný pitný režim alebo prudká zmena váhy  po drastických dietach.

 

Pri problémoch so suchými vlasmi by sa mali dodržiavať tieto zásady:

  • Vyhybať sa príliš častému farbeniu vlasov. Bežne dostupné farby na vlasy obsahujú množstvo umelých látok, ktoré vaše suché vlasy ešte viac ničia. Keď sa už rozhodnete pre zmenu farby, ideálne je poradiť sa s vašou kaderníčkou o možnosti použitia farby bez amoniaku a parabénov.
  • Neumývajte si vlasy príliš často a vyhýbajte sa používaniu príliš horúcej vody. Mokré vlasy len jemne presušte osuškou.
  • Obmedzte fénovanie, kulmovanie, krepovanie a žehlenie na minimum. Pokiaľ je to nevyhnutné, dbajte na použie kvalitných prípravkov určených na tieto úkony.
  • Dbajte na dostatočnú hydratáciu vlasov, pitný režim a používanie prípravkov určených na hydratovanie vlasov a vlasovej pokožky.

 

Bežne dostupná kozmetika na našom trhu obsahuje množstvo umelých látok, ktoré problém so suchými vlasmi, ich vypadávaním a štiepením na určitú dobu potláčajú. Po zmene danej kozmetiky sa však problém opäť navracia. Z hľadiska dlhodobej účinnosti je potrebné zamerať sa na kozmetiku, ktorá problém naozaj rieši, nie len odstraňuje prejavy. 

Česka prírodná kozmetika BIO BIONE priniesla na trh špeciálnu radu vyvinutú na regeneráciu vlasov a podporu ich rastu. Unikátne zloženie s proteínom noggin, rastovým faktorom FGF-7, taurínom, biotínom a kofeínom zaisťuje plnohodnotnú starostlivosť o vlasy a pokožku, súčasne je šetrná k Vám i prírode. Neobsahuje silikóny, umelé farbivá, parabény a má bezalergénnu parfumáciu.

 

 

PRODUKTY NA REGENERÁCIU VLASOV A PODPORU ICH RASTU

 

 

BIO Bione vlasový šampón keratín&kofeín - Regeneračný šampón s keratinovým hydrolyzátom z ovčej vlny obsahuje aminokyseliny totožné s aminokyselinami ľudských vlasov. Používaním šampónu dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, fénovaním a stárnutím. Vlasy sa spevnia, vráti sa ich pružnosť a lesk, neštiepia sa. Šampón je doplnený o regeneračný panthenol a o rastlinný lecitín. Lesk a hladkosť vlasov sú podporené prídavkom vzácneho makadamiového oleja. Prípravok je obohatený o kofeín, ktorý podľa štúdií podporuje rast vlasov. Po aplikácií dochádza k zväčšeniu objemu účesu a k zvýšeniu lesku vlasov.

 

BIO Bione vlasový oplachový kondicionér keratín&kofeín - Používaním výrobku dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, fénovaním, odfarbovaním a stárnutím. Vlasy sa spevnia, vráti sa ich pružnosť a lesk, neštiepia sa. Kondicionér je doplnený o regeneračný panthenol a rastlinný lecithin. Regenerácia a výživa Vašich vlasov je podporená klíčkovým olejom s vitamínmy B1, B2 a B6. Lesk vlasov podporuje vzácny makadamiový olej. Prípravok je obohatený o populárny kofeín, ktorý podľa štúdií stimuluje rast vlasových folikul. Po aplikácií dochádza k zväčšeniu objemu účesu a k zvýšniu lesk vlasov.

 

BIO Bione bezoplachový kondicionér keratín&kofeín - Unikátna a intenzívna regenerácia všetkých typov vlasov. Keratinový hydrolyzát z ovčej vlny obsahuje aminokyseliny zhodné s aminokyselinami ľudských vlasov. Používaním výrobku dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, fénovaním, odfarbovaním a stárnutím. Vlasy sa spevnia, vráti sa ich pružnosť a lesk, neštiepia sa. Kondicionér je doplnený o regeneračný panthenol a rastlinný lecithin. Regenerácia a výživa Vašich vlasov je podporená klíčkovým olejom s vitamínmy B1, B2 a B6. Lesk vlasov podporuje vzácny makadamiový olej. Prípravok je obohatený o populárny kofeín, ktorý podľa štúdií stimuluje rast vlasových folikul. Po aplikácií dochádza k zväčšeniu objemu účesu a k zvýšniu lesk vlasov.

 

BIO Bione vlasová maska keratín&kofeín -Unikátna a intenzívna regenerácia všetkých typov vlasov. Keratinový hydrolyzát z ovčej vlny obsahuje aminokyseliny zhodné s aminokyselinami ľudských vlasov. Pôsobením keratinového hydrolyzátu dochádza k unikátnemu zregenerovaniu štruktúry vlasov. Vlasy sa spevnia, nelámu sa, neštiepia sa, sú hladké a lesklé. Maska je doplnená o regeneračný panthenol, o rastlinný lecitthin a o kofeín. Lesk a hladkosť vlasov sú podporené prídavkom vzácneho makadamiového oleja. Po aplikácií masky dochádza k zväčšeniu objemu účesu a k zvýšeniu lesku vlasov.

 

BIO Bione vlasové sérum keratín&kofeín - Unikátne rastové stimulačné masážne vlasové sérum. Spája regeneráciu už vyrastených vlasov, podporuje rast nových vlasov a obmedzuje ich vypadávanie. Prípravok je obohatený a populárny kofeín, ktorý podľa štúdií podporuje rast vlasov. Sérum obsahuje bioaktívne zložky, ktoré potláčajú účinok faktoru TGF-beta, ktorý je zodpovedný za prirodzené spomalenie rastu vlasov. Vlasy získajú lesk, pevnosť a neštiepia sa. Po 3 mesačnom používaní až 95% užívateľov preukazuje významné zníženie vypadávanie vlasov, až 85% užívateľov preukazuje rast nových vlasov, pričom uvádzajú výrazne zlepšenie kvality vlasov.

 

BIO BIONE kozmetika keratín&kofeín

  

AKO APLIKOVAŤ PRODUKTY BIO BIONE

 

Samotná aplikácia výrobkov je veľmi jednoduchá a časovo nenáročná. Na mokré vlasy nanesieme primerané množstvo šampónu a jemne vmasírujeme do vlasov a na vlasovú pokožu. Dôkladne prepláchenme a  aplikujeme oplachový kondicionér v primeranom množstve na mokré vlasy umyté šampónom. Následne vlasy krátko prepláchneme vlažnou vodou a vysušíme osuškou. Na záver aplikujeme vlasové sérum. Vlasy si rozhrnieme, aby bola odhalená pokožka a aplikátorom nanesieme prípravok IBA NA VLASOVÚ POKOŽKU. Rukami prípravok dôkladne vmasírujeme do pokožky, tak aby sme odstránili odumrelé bunky pokožky hlavy.  Vlasové sérum už neoplachujeme.

Minimálne raz do týždňa po umýti vlasov šampónom vynecháme kondicionér a nahradíme ho vlasovou maskou. Na umyté vlasy nanesieme primerané množstvo vlasovej masky a vmasírujeme do vlasov a vlasovej pokožky. Na vlasy s maskou natiahneme igelitový sáčok, zabalíme ich od osušky a necháme pôsobiť 15 až 20 minút. Následno oplácheneme, presúšíme a aplikujeme vlasové sérum. Doporučujeme poúživať pravidelne a dlhodobo.

 

 

 

 

 

 
Prevádzkovateľom e-shopu www.drogeria-kozmetika.sk a majiteľom obsahu týchto stránok je
Spoločnosť MAF trade s.r.o., so sídlom M.R. Štefánika 892/32, Detva, IČO 53046234, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica vložka č. 38683/S
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.